V Żeglarska Parada Świętojańska już w sobotę! KONKURS Portu Gdynia i portalu GospodarkaMorska.pl

Z okazji V Parady Żeglarskiej zorganizowany został wyjątkowy konkurs! Osoby, które wybierają się 19 czerwca na spacer nad morze, aby oglądać Paradę zachęcamy do zrobienia zdjęć.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie z tego wydarzenia na adres: konkursy@gospodarkamorska.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie słowa "KONKURS", a w treści o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego. 5 najlepszych prac zostanie nagrodzonych. Do wygrania są kule do robienia zdjęć!
 
Parada wyruszy około godziny 11 z Portu w Gdyni w kierunku Westerplatte. Szczegółowy program Parady znajduje się poniżej.
 
Plaża i Bulwar to w Gdyni główne miejsca, z których będzie można obserwować Paradę. Dobrymi punktami widokowymi będą też mola w Orłowie, Sopocie i Brzeźnie.
 
Niespodzianki czekają także dla najmłodszych. Na lądzie, na trasie z Gdyni do Brzeźna będzie można spotkać Pirata Portowego, rozdającego drobne upominki!
 
Chęć udziału w Żeglarskiej Paradzie Świętojańskiej wyraziły załogi m.in.: „Daru Młodzieży”, „Pogorii”, „Zawiszy Czarnego” i „Generała Zaruskiego”. Wzdłuż Parady popłynie też jacht „I love Poland”.
 
Zdjęcia z Parady Żeglarskiej prosimy przesyłać do 24 czerwca.