Lista zgłoszeń 2024

na dzień 20.06.2024

Jachty Żaglowe o długości 7 - 14m


LpNazwa Jachtu

Nr rejestracyjny Jachtu

Kapitan

Długość Jachtu

Przynależność Klubowa/ Armator

1.Floccus
POL 5088
Emilia Magdalena Witkowska
10 m
Stowarzyszenie Kobiety Żeglują
2.SHIPMAN
POL000990
Paweł Kuculis
9 mPaweł Kuculis
3.CYNAMON
POL000HL7
Przemysław Dymarkowski
8,59 m
Przemysław Dymarkowski
4.Ricki
POL15705
Ryszard Latarski
12,4 m
-
5.Smialek
POL13865
Krzysztof Pilarski 
9,3 m
AKM Gdańsk
6.JUNO
PL000H8K
Sebastian Juzeluk
9,3 m
NCŻ Gdańsk
7.Amber
POL0008J4
Michał Jarocki
8,13 m
AKM Gdańsk
8.ATLANTA 31
POL 219Adam Jarosław Weiss
 9,45 m 
JKM NEPTUN
9.Akson
POL 5989Małgorzata Rogalska
 7,5 m
Port Mechelinki 
10.HadarPOL 1070Jerzy Brezdeń13,25 mJacht Klub Marynarki Wojennej "Kotwica"
11.Baltic ClipperPOL 14985Mariusz Bosak10,5 mJKM Neptun Gdańsk
12.Amaris IIPOL0011ABMichał Brudnicki8,3 mJKM Neptun Gdańsk

13.

OctopusPOL000IZ7Jaromir Jakacki9 m-
14.MILAGRO 7POL0007SHJan Goździkowski9,15 mStowarzyszenie Milagro
15.ImaginePOL0011DTMichał Kawecki8,86 mMichał Kawecki
16.GromPOL 0008K1Tomasz Lucjan Skierka9,36 mAKM Gdańsk
17.MANJANAPOL 7866Marek Ługowski7,9 mPolski Klub Morski Gdańsk 
18.CzataPol 857Filip Bieńczak7,5 mGdański Klub Morski LOK
19.Nina.SPOL 9451Zbigniew Nowotyński8,90 mJKM Neptun Gdańsk
20.LauMarLenPOL 17840Jerzy Kulis8,25 mJacht klub Stoczni Gdanskiej
21.AragornPOL 12063Sylwia Dębińska9,89 m-
22.TreflPZ 782Adam Duda9,09 mJachtklub Marynarki Wojennej "Kotwica"
23.Janeczka2POL 6107Bartosz Biskupski8,55 mJachtklub Morski "Neptun"
24.PurgaPOL 6536Aleksandra Wierzchowska 11,35 mYacht Klub Stal Gdynia
25.OrionPOL 83Zbigniew Witbrot13,46 m JKM GRYF Gdynia
26.S/Y QUEENPOL000FSIRoman Kowalski11,7 mStowarzyszenie Żeglarskie FREGATA
27.SunlooxPOL0011NRAgnieszka Marach12,19 mMKS 2 Warszawa
28.WIATR 1POL 989Henryk Sobierajski9,13 mGdański Klub Morski LOK
29.AwenturaPL100NETF023Krzysztof Sidorkiewicz12,6 mKrzysztof Sidorkiewicz
30.TurkusPOL 811Dominika Kaczmarczyk 7,0 mJKMW Kotwica 
31.NESTPOL4698Andrzej Szklarski13,6 mUniwersytet Morski w Gdyni
32.TelpherPOL 000ZU2Szymon Weiss7,98 mJachtklub Morski Neptun
33.MAZUREKRO/S-G-1410Krzysztof Sójka9,5 mNarodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
34.TASKPOL10566Dariusz Klimowicz11,45 mPolitechnika Gdańska CITASK
35.DELTORARBW540 - NORWEGIAMarek Wereszczyński9,9 mMarek Wereszczyński
36.Kaper GdyńskiPOL11650 Bogusław Brzuchalski8,12 mJKP GRYF
37.FokusPOL 000PU5Bogdan Krawczyk8,7 mAKM Gdańsk
38.TOAPAZPOL-192Agnieszka Jankowska7,26 mJK MW Kotwica


Jachty Żaglowe o długości > 14m


Lp

Nazwa JachtuNr rejestracyjny Jachtu
Kapitan
Długość JachtuPrzynależność Klubowa/ Armator
1.STS Pogoria
PZ-1980
Jarosław Kukliński
47 m
Pomorski Związek Żeglarski
2.CopernicusPZ 30Stanisław Grochowski14,6 mYacht Klub Stal Gdynia
3.GALEONPOL 1759Jacek Bukowski14,14 mKaszubski Dywizjon Straży Granicznej

4.

Generał ZaruskiROG/S/956Jerzy Jaszczuk25,32 mGdański Ośrodek Sportu
5.AnticaPOL2018Jerzy Wąsowicz15,0 mAKM - Jerzy Wąsowicz
6.MalborkPOL 13283Grzegorz Rokita14,95 mAndrzej Nowak
7.Polski Hak ROG/S/1244. SPG 3235Krzysztof Dębski 26,40 mECO - CLASSIC S.P Z.O.O
8.TORNADOPOL 41Andrzej Załucki16,70 mJKMW KOTWICA GDYNIA
9.FRYDERYK CHOPINROS/S/90Bartłomiej Skwara55,0 m3Oceans Sp. z o. o.
10.Kapitan GłowackiROS/S/41Michał Bielski30,7 m3Oceans Sp. z o. o.


Jachty Motorowodne


LpNazwa JachtuNr rejestracyjny JachtuKapitanDługość JachtuPrzynależność Klubowa/ Armator
1.STENIA
POL-714
SŁAWOMIR WYSZYŃSKI
16,5 m
GDAŃSKI KLUB MORSKI L O K
2.Jolly S
POL 22379Przemysław Stocki
6,5 m
-
3.ŁucjaPOL000KC6Witold Głębicki7,0 mWitold Głębicki